skočit na navigaci skočit na obsah

Produkty

Odolné terminály »

Odolné terminály (Handhelds) jsou přenosné datové zařízení s alfanumerickou nebo numerickou klávesnicí sloužící k záznamu a pořizování dat v on-line nebo off-line režimu. Hlavní výhodou těchto zařízení je jejich efektivita, flexibilita a zejména odolnost oproti vnějším vlivům. Jejich nasazení je vhodné zejména tam kde již nestačí standardní technologie (PC, notebook, PDA). Můžete použít různé operační systémy a zařízení jsou volně programovatelné.

Vozíkové terminály »

Vozíkové terminály (touchpads) jsou mobilní zařízení, která mají velký a volitelně i dotykový displej s klávesnicí. Zařízení jsou určena zejména pro mobilní skladová řešení, kde jsou vystaveny drsným a špinavým podmínkám provozu.

PDA »

Kapesní počítače (PDA) jsou ideálním doplňkem každého mobilního pracovníka bez rozdílu profese, kde není kladem důraz na odolnost mobilního zařízení. V dnešní době je v nabídce velké množství zařízení, která splňují základní požadavky funkcí mobilní kanceláře (internet, email, office dokumenty, foto,video). Ve spojení s mobilními řešeními naší společnosti máte k dispozici ideální mobilní nástroj k dosažení obchodního úspěchu.

Snímače čárového kódu »

Identifikace čárovým kódem je nejrozšířenější platforma automatické identifikace. Představuje levný a jednoduchý způsob evidence. Ruční snímače jsou nejlevnější variantu zařízení pro čtení všech dostupných druhů čárových kódu. Dodávám různé typy snímačů včetně klávesnice nebo bezdrátové komunikace.

Mobilní tiskárny »

Nedílnou součástí většiny mobilních řešení je tiskárna k vytváření různých typů dokladů. V nabídce naší společnosti je mnoho variant mobilního tisku s ohledem na požadavky a možnosti uživatele. Dodáváme jehličkové tiskárny, thermotransférové tiskárny a to ve standardním provedení nebo ve speciálních odolných krytech určených pro náročné terénní podmínky použití.

RFID »

Automatická identifikace pro 21.století.