skočit na navigaci skočit na obsah

Služby

Analýza potřeb a přání klienta

Základem každého úspěšného projektu je pečlivá a systematická příprava. Chceme co nejpodrobněji znát požadavek zákazníka, do jakého prostředí bude daný produkt nasazen, jaké budou provozní nároky a případné individuální požadavky. Nesnažíme se prodat nejdražší řešení za každou cenu. Snažíme se však pochopit nejen potřeby, ale i možnosti našich klientů.

Komplexní dodávka řešení

Proto jsme schopni nabídnout nejen příslušný produkt a s ním veškeré služby – od předprodejní fáze přes instalaci či implementaci – školení a podporu uživatelů až po záruční a pozáruční servis včetně případné garance doby odezvy na požadavek. Některé služby nabízíme formou outsourcingu a nabízíme je tam, kde víme, že takové řešení je pro klienta výhodnější jak finančně, tak z hlediska lidských zdrojů.

Individuální vývoj software

Součástí naší nabídky je také vývoj software na zakázku dle představ našich zákazníků. V mnoha firmách dnes vzniká potřeba vyvinout speciální aplikaci, jejíž specifické požadavky není možno uspokojit hotovým software řešením nebo systémem. Tento vývoj je poté výhodnější zadat externí společnosti, protože vlastní zdroje by byly tímto vývojem přetíženy nebo tyto zdroje firma nemá. Software vyvinutý přímo na míru bývá pro podnik výhodnější také v tom, že přesně odpovídá konkrétním požadavkům. Nemusíte mu přizpůsobovat Vaše stávající procesy, naopak software na zakázku se přizpůsobí Vám.

Technická podpora a servis

Po dokončení implementace se mobilní řešení obvykle stává komponentou, která je pro fungování podniku klíčová a rychlé řešení problémů je tedy nezbytné. Nabízíme propracovaný systém variant technické podpory a servisu zařízení i aplikací, ze kterého lze sestavit nabídku na míru každému zákazníkovi a zajistit reakci na problémy v požadovaném čase. K dispozici je i internetový systém pro sledování požadavků na technickou podporu a servis.

Záruka kvality

Naší zásadní konkurenční výhodou jsou více jak 10leté zkušenosti z oblasti vývoje a implementace mobilních informačních systému. Za tuto dobu tým našich pracovníků získal patřičné zkušenosti a know-how které Vám rádi a ochotně nabídneme. Řada klientů oceňuje naši profesionalitu při řešení nestandardních obchodních případů. Jsme schopni navrhnout optimální obchodní podmínky včetně případných záručních instrumentů.

Naše řešení využívají

Shell Czech Republic a.s. Agip Oil Česká republika s.r.o. UNILEVER ČR spol. s.r.o. HENKEL ČR spol. s.r.o. ALIKA a.s. Florplant spol. s.r.o. SAZKA a.s. Crocodille ČR spol. s.r.o.
Mám zájem o více informací