skočit na navigaci skočit na obsah

Reference

ALIKA a.s.

Společnost Alika a.s. založená v roce 1992, je významným producentem pražených arašídů a produktů sušených plodů a ovoce v ČR a EU.

Mobilní řešení dodávané naší společností umožňuje ambulantním prodejcům v terénu vytvářet dle aktuální potřeb odběratelů prodejní doklady a objednávky. Prodejci jsou vybaveny odolným terminálem s GSM modulem, díky němuž mohou stahovat a odesílat aktuální data kdykoliv během pracovní směny.

Naše společnost zajišťovala komplexní služby implementace mobilního řešení včetně dodávky hardware, software a datového interface do ERP systému SAP.

Agip Oil Česká republika s.r.o.

Společnost AGIP Oil ČR s.r.o. je v ČR předním dodavatelem a zpracovatelem surové ropy a ropných produktů. Společnost je vlastněná Eni S.p.A skrze její pobočku Eni International B.V., Amsterdam.

Mobilní řešení dodávané naší společností pokrývá v české a slovenské pobočce společnosti všechny procesy mobilního prodeje leteckého paliva na mezinárodních letištích Ruzyně a Bratislava. Mobilní pracovníci jsou vybavení odolným mobilním zařízením a tiskárnou přizpůsobenou pro provoz v terénních podmínkách.

Crocodille ČR spol. s.r.o.

Crocodille ČR spol. s. r. o. je v současné době největší výrobce a distributor rychlého občerstvení a baget v ČR. Aktivně také působí na trzích na Slovensku, Maďarsku a Rakousku.

Naše společnost je hlavním dodavatelem a servisním partnerem technologií mobilního řešení pro ambulantní prodejce Crocodille ČR.

HENKEL ČR spol. s.r.o.

Společnost Henkel ČR spol. s. r. o. má na celém světě přibližně 55 tisíc zaměstnanců a patří mezi největší distributorské společnosti na území ČR. Firma Henkel působí ve třech základních obchodních oblastech - prací a čisticí prostředky, kosmetika a lepidla, těsnicí hmoty a prostředky pro povrchovou úpravu kovů.

Pro podporu svých mobilních prodejců z divize pracích prostředků „VAN SALE“ hledala společnost Henkel ČR vhodné řešení, které by splňovalo všechny základní požadavky na kvalitní a odolné řešení pro terénní pracovníky. Naše společnost uspěla ve výběrovém řízení s mobilním řešením pro ambulantní prodejce. Implementace systému byla postavena na odolných terminálech PSION a mobilních tiskárnách EPSON. Komunikace s primárním ERP systémem ABRA probíhá dávkově pomocí GPRS technologií.

Florplant spol. s.r.o.

Velkoobchod květin Florplant s.r.o. působí na českém trhu od roku 1992 a postupně se stal největším dovozcem a velkoobchodem živých řezaných květin a rostlin v naší republice.

Naše společnost je dlouholetým partnerem a dodavatelem mobilního řešení pro ambulantní prodejce společnosti Florplant spol. s. r. o.. Základem úspěchu implementace je dlouhodobá zkušenost naší společnosti s problematikou prodeje řezaných a hrnkových květin. Toto know-how se výrazně promítlo do kvality poskytovaných služeb a pomohlo k expanzi společnosti na zahraniční trhy. Základem celého systému je mobilní řešení pro ambulantní prodejce postavené na platformě odolných terminálů PSION včetně robustního a odolného řešení pro mobilní tisk ve vozidle.

Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell Avition je divizí mezinárodního koncernu Shell a její hlavní činností je prodej leteckých paliv a maziv. Společnost distribuuje své produkty na většině mezinárodních letištích EU včetně Prahy a Bratislavy.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v segmentu mobilních řešení a know-how v oblasti nasazení systému pro terénní prodej leteckého paliva byla vybrána naše společnost jako hlavní dodavatel komplexního řešení pro mobilní pracovníky na letištích Praha a Bratislava. Mobilní pracovníci jsou vybavení odolným mobilním zařízením a tiskárnou přizpůsobenou pro provoz v terénních podmínkách.

SAZKA a.s.

Akciová společnost SAZKA již padesát let vnáší do života sázejících zábavu a vzrušení ze hry. Během své existence se stala neodmyslitelnou součástí společenského a ekonomického života České republiky.

Naše společnost byla vybraná jako dodavatel systému mobilní inventarizace obchodního majetku v rámci území ČR. Součástí implementace byla dodávka odolných terminálů PSION a aplikace pro inventurizaci majetku s datovým interface pro nadřazený systém.

UNILEVER ČR spol. s.r.o.

Společnost Unilever je jeden z největších výrobců spotřebního zboží (především potravin a kosmetiky) na světě s obratem více než 41 miliard EURO. Společnost působí ve 100 zemích světa, ve kterých zaměstnává více než 206 000 lidí. Každý den se 150 milionů spotřebitelů rozhodne pro některý z výrobků společnosti Unilever.

Naše společnost je dlouhodobým dodavatelem a partnerem pro oblast mobilního řešení pro jednotlivé koncesionáře Algida v ČR.